За п’яні ДТП з жертвами хочуть садити довічно

Президент України Володимир Зеленський, який недавно скасував кримінальну відповідальність за водіння в нетверезому стані, виступив за довічне ув’язнення для водіїв, які в стані сп’яніння створюють аварійну ситуацію на дорозі, що тягне загибель людини.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

«Якщо водіння у п’яному стані спричинило загибель – термін покарання повинен бути збільшений. Можливо, довічне ув’язнення. Я – за максимальну криміналізацію цих злочинів. Жорстко і надовго. І з максимальною розголосом … І щоб жоден суд не думав когось «відмазати», – заявив президент.

Зеленський також звернувся до прем’єр-міністра, щоб протягом тижня уряд підготував пропозиції щодо підвищення безпеки дорожнього руху.

“І наостанок. Ми з вами не можемо впливати на правоохоронні органи і суди, але це справа буде на моєму особистому контролі. За цим стежитиме, впевнений, вся країна. Ніхто не зрозуміє, якщо це людина, через якого загинула така кількість людей, якимось чином, через якісь умови чи знайомства, вийде під заставу, на свободу або на поруки”, – зазначив він.