У зв’язку із затриманням Новака, в Укравтодорі проходить обшук

Антикорупційні відомства України та Польщі проводять обшуки в офісах Укравтодору після затримання екс-глави агентства Славоміра Новака.

Про це повідомляє НАБУ у понеділок, 20 липня.

«НАБУ і САП спільно з Центральним антикорупційним бюро Польщі і Окружною прокуратурою проводять санкціоновані обшуки в Києві, Львові, а також на території Польщі в рамках спільного розслідування діяльності злочинної організації в сфері дорожнього господарства. В ході слідчих дій у Польщі затримали за підозрою в скоєнні корупційних злочинів колишнього керівника Укравтодору, громадянина Польщі», – йдеться в повідомленні.

Обшуки йдуть в офісах Укравтодору, приміщеннях компаній-учасниць тендерів держагентства, а також за місцем проживання колишніх посадових осіб Укравтодору і громадян Польщі – ймовірних учасників злочинної організації.

Раніше прес-секретар міністра-координатора спеціальних служб Польщі Станіслав Зарін повідомив про затримання ЦБА за звинуваченням в корупції екс-глави Укравтодору Славоміра Новака.

«Затримані будуть доставлені в прокуратуру, де їм будуть пред’явлені звинувачення. Розслідування стосується підозри як в корупції, так і в діяльності організованої злочинної групи», – йдеться в повідомленні Центрального антикорупційного бюро Польщі.