Сербія вводить комендантську годину

Президент Сербії Олександр Вучич заявив, що введе комендантську годину у зв’язку з погіршенням ситуації з коронавирусной інфекцією в Белграді.

Про це він повідомив в зверненні до нації, передає місцевий телеканал РТС.

“З п’ятниці по понеділок введемо тривалий комендантська година”, – сказав він.

Глава держави заявив, що хотів би ввести комендантську годину по всій Сербії, але порадиться з цього питання з урядом і кризовим штабом.

Вучич заявив, що з 8 липня вводиться заборона на збори більше п’яти осіб в приміщенні і на вулиці. Рішення обумовлено тим, що епідеміологічна ситуація в Белграді турбує місцеву владу, пояснив глава Сербії.

За словами Вучич, Сербія готується до нової хвилі коронавируса, тому було прийнято рішення побудувати дві великі лікарні для заражених COVID-19, а також жителям країни буде надано десять модульних лікарень, які будуть переміщатися в різні місця по необхідності.

МОЗ республіки повідомив, що на 7 липня за все в країні було зареєстровано 16 719 підтверджених випадків захворювання і 330 випадків смерті. За добу виявлено 299 заражень і померли 13 осіб. Загальна кількість активних випадків становить 2942.

За даними ВООЗ в країні – 16 420 випадків захворювання, 317 осіб – загинули.

Згідно з даними, опублікованими РТС, зростання заражень в Сербії фіксувався з кінця червня. 22 червня в країні було зафіксовано 102 нових випадки коронавируса, 24 червня – 193, а 1 липня – 359, що стало піковим значенням.