Чорногорія відновлює карантин

Чорногорія через місяць після того, як влада оголосила країну вільною від коронавируса, знову вводить карантинні заходи. Серед повторних обмежень – заборона на проведення спортивних заходів та політичних акцій на відкритому повітрі.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Чиновники намагаються стримати нове зростання захворюваності коронавирусной інфекцією. За 10 днів – 100 нових випадків. Всього за час епідемії в Чорногорії було зареєстровано понад 420 заражень і 9 смертей. У сусідній Сербії спостерігається та ж ситуація. Через спалах COVID-19 за останні дні там вирішено перепрофілювати кілька лікарень тільки під прийом пацієнтів, які заразилися коронавірусів.

Хорватія раніше повідомила, що відновлює дію двотижневого карантину для приїжджих з інших балканських країн, включаючи Сербію. Всесвітня організація охорони здоров’я на цьому тижні повідомила про новий тривожному зростанні числа заражень коронавірусів в Європейському регіоні. У нього ВООЗ включає 54 держави і сім територій – від Центральної Азії до Західної Європи. Серед країн, в яких передача коронавируса прискорюється, виявилися Швеція, Північна Македонія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Україна.

У день фіксується 20 тисяч нових заражень і понад 700 смертей. Таке відбувається вперше за довгі місяці, відзначають в міжнародній організації. Як підкреслив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге, його попередження про ризик повторного зростання захворюваності на тлі послаблення карантинних заходів вже стали для деяких країн реальністю.