Хейні незадоволений Ломаченко і його командою

Американський боксер, чинний чемпіон світу в легкій вазі за версією WBC, Девін Хейні незадоволений поведінкою українця Василя Ломаченка, який «уникає бою з ним».

«Василь Ломаченко – справжній професіонал і явно знаходиться в п’ятірці кращих боксерів pound for pound. Я викликав його на бій за титул в легкій вазі за версією WBC, проте так і не отримав великий поєдинок, якого хотів. Але при цьому я завоював пояс, який заслуговував, перемігши Заура Абдуллаєва (бій за титул тимчасового чемпіона WBC, – прим. Ред.) Та став обов’язковим претендентом на титул Ломаченко в легкій вазі.

Іронічно, але великий бій не відбувся, тому що Ломаченко і Top Rank звернулися у Всесвітню боксерську раду, щоб не захищати титул WBC і стати франчайзинговими чемпіоном. Після цього я звернувся до Ради, щоб мене «підвищили» до регулярного чемпіона, тому що я побив самого рейтингового бійця в списку, а Ломаченко битися не хотів»

«Будемо відверті, ти не можеш виграти франчайзинговий пояс і не можеш викликати на поєдинок франчайзингового чемпіона. Мені 21 рік і я чемпіон WBC, який готовий до великих викликів. Однак в легкому дивізіоні я не зможу уніфікувати всі пояси», – цитує Хейні boxingnews24.

У своєму останньому бою Хейні переміг Альфредо Сантьяго: