До Одеського морського порту побудують нову дорогу

В Державному агентстві автомобільних доріг України планують збудувати нову дорогу до Одеського морського торгового порту.

Про це розповів голова Укравтодору Олександр Кубрак, повідомляє прес-служба відомства.

«Під час візиту Президента ми спілкувалися про необхідність будівництва нової дороги до Одеського морського торгового порту. Сьогодні нам вдалося уточнити усі деталі та фактично запустити новий проєкт – будівництво нової дороги для кращого сполучення із морськими портами, розвантаження міста», – сказав Кубраков.

Він висловив сподівання, що разом із Одеською міською радою Укравтодор швидко подолає усі бюрократичні перепони та якнайшвидше почне будівельні роботи.

Нову автомобільну дорогу планується збудувати від V черги естакади Одеської філії ДП «Адміністрація морських портів України» до автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 Одеса – Южний та накопичувального майданчика великовантажних автомобілів в Суворовському районі Одеси.

Будівництво дороги потребує виділення близько 20 га землі міста. Протяжність дороги становитиме 4,3 км. Попередній проєкт включає також сполучення існуючої естакади з автомобільною дорогою, накопичувальний майданчик для відстоювання транспорту та майданчик зважування в русі (Weigh-in-Motion).