Про Нас

News4you.com.ua – інформаційно-аналітичний сайт, метою якого є різнобічне і оперативне інформування читачів сайту про найважливіші події, процеси, тенденції, прогнози в Україні і світі.

Сайт news4you.com.ua розміщує інформаційні матеріали, які відповідають наступним вимогам: повнота, лаконічність, актуальність, достовірність, об’єктивність.

Об’єктивність
news4you.com.ua вітає плюралізм думок і поглядів представників громадянського суспільства і авторів публікацій. Дотримується принципів об’єктивності у висвітленні інформації. Редакція надає можливість кожному висловити свою думку в коментарях до статей.

Коментарі
Залишати коментарі під статтями може кожен. Редакція має право видаляти ті коментарі, які не стосуються теми, порушують загальноприйняті етичні та моральні норми або порушують правила користування сайтом news4you.com.ua.

Відповідальність за достовірність інформації
За зміст і достовірність інформації відповідають автори матеріалів і блогів.

Авторські права
Вся інформаційна продукція (графічна, відео, текстова і інша), створена редакційним колективом сайту news4you.com.ua, є інтелектуальною власністю сайту news4you.com.ua.

У той же час news4you.com.ua вітає подальше використання і републікацію інформаційних матеріалів, розміщених на сайті, в електронних і друкованих ЗМІ. Будь-яке копіювання, у тому числі, окремих частин інформаційних матеріалів, публікування і ре публікування, передрук чи будь-яку наступне поширення iнформацiї з сайту news4you.com.ua дозволяється за умови розміщення гіперпосилання на сайт news4you.com.ua.

Незалежність редакційної політики
Сайт news4you.com.ua працює на основі неупередженості редакторської політики, незалежно від поточного фінансового або технічного джерела підтримки сайту. Інформація про контакти редакції news4you.com.ua розміщена на сайті ресурсу.

Внесення змін в редакційну політику
Редакція news4you.com.ua зберігає за собою право змінювати текст цього документа в будь-який момент з оновленням і розвитком сайту. Кожна зміна редакційної політики вступає в силу з моменту публікації на сайті.

Реклама на сайті
З питань розміщення реклами на сайті звертайтеся до редакції сайту або на адресу електронної пошти: news4you.news @ gmail.com.

Контакти редакції
З питань розміщення матеріалів, статей і оглядів, пишіть нам на адресу електронної пошти: news4you.redaktor @ gmail.com.