Періс Джексон поділилася, як боролася з депресією

22-річна дочка Майкла Джексона Періс розповіла про складну боротьбу з депресією, самоушкодження і спробах суїциду, які робила в підлітковому віці.

«Я себе різала і жгла. Ніколи не думала, що помру від цього, адже саме я керувала бритвою. Я знала, наскільки глибоко різати, і частково це було заради викиду дофаміну», – розповіла модель в новому епізоді шоу Unfiltered: Paris Jackson & Gabriel Glenn на Facebook.

Періс почала різати себе після того, як в підлітковому віці набрала вагу після смерті бабусі Кетрін Джексон. Самоушкодження вона вважала способом відволіктися від емоційного болю. Також дівчина зізналася, що багато разів намагалася накласти на себе руки, перш ніж її відправили в терапевтичну школу-інтернат в Юті.

«Проблеми, з якими я туди поступила, були виправлені. Але я поїхала звідти з багатьма іншими», – розповіла вона.

Джексон також розповіла, що перестала приймати антидепресанти, тому що вони придушували її позитивні почуття разом з негативними.

«Моя депресія йде хвилями. Хоча настрій знижується нестерпно, я все одно вважаю за краще відчувати це, ніж нічого. Біль набагато краще, ніж заціпеніння, тому що, по крайней мере, ти щось відчуваєш», – поділилася вона.